Reklam dubası nedir

Reklam dubası öncelikle trafik akışını sağlamak için uyarı ve ikaz levhası olarak üretilmiş bir üründür. Bununlada kalmayıp ağır sanayide ve denizciliktede uzun yıllardır çeşitli alanlarda aktif olarak kullanılan duba ürünleri, günümüzde Reklam Dubası olarakda karşımıza çıkmaktadır.

 

Ürün Kataloğumuz İçin [button link=”http://www.reklamdubalari.net/magaza/” size=”large” style=”tick” text=”dark” window=”yes”]Tıklayın![/button]

 

Tabela reklam sektörünün cazgeçilmezleri arasına kısa sürede giren reklam dubası uzun yıllar otoyollarda kaşımızda çıkmıştı ancak şimdi bir Reklam dubası sektörü oluşmuş durumda.

Reklam dubalarının çeşitliliğide bir o kadar şaşırtıcı derecede hergün artmaktadır. Bunlara birkaç örnek verecek olursak, Ok dubası, A tabela dubası, Jumbo duba, Küçük duba, Büyük duba, Açılır kapanır duba, extra büyük reklam dubaları gibi birçok örneği hergün yayılmakta ve geliştirilerek en son re
klam dubası ürünü olan Led duba sistemlerine kadar ulaşmıştır

Çeşitli renklerdeki reklam dubaları kırmızı beyaz ve gri renkleri en çok kullanılan duba çeşitlerindendir. Duba alırken öncelikle bize danışın! reklam dubası sektöründe öncü kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız tüm Türkiye’ye reklam dubası ulaştırmaktadır.

Siparişleriniz istanbul içi en geç 3 iş gününde İstanbul dışı için ise en geç 5 iş günü içerisinde kapınıza kadar kargo teslimi yapılmaktadır.

Unutmayın! nasıl ki ekmek fırın veya bakkaldan alınıyorsa reklam dubası‘da dubacıdan alınır.

Reklam dubalarımız uzun ömürlüdür. Hertürlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve ultraviole ışınlarına karşı özel alaşımlıdır. Solmaz! Ezilmez! Kırılmaz!

Sizde hemen Fiyat listemizden seçtiğiniz reklam dubasını sipariş ederek firmanızın tanıtımlarını daha etkin olarak yapabilirsiniz.

Satın aldığınız reklam dubasının uzun ömürlü olması için kullanım talimatlarını uygulamayı ihmal etmeyiniz!
Hergün mutlaka ıslak bir bezle tozunu alın veya su ile yıkayın reklamınızı yaptığınız ürünün temiz olmasını sağlayın bu hem uzun ömürlü olmasını hemde herzaman daha şık bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Reklam dubası deyip geçmeyin! ayak müşteriniz çoksa kaldırım kenarlarına dükkanınızın önünde çok şık ve akılda kalıcı özelliğiyle reklam dubası tercih edin! Böylelikle hem tanıtımınızı yapabilir hemde dükkanınızın önüne yabancı araç parkını engellemiş olursunuz.

Reklam dubalarıyla özgün menüler oluşturabilir günün yemek menüsünü müşterilerinize duyurabilirsiniz! Restaurant ve İşkembeciler için çok ideal bir ürün olması nedeniyle extra büyük dubalarımızı tavsiye ediyoruz.

Nöbetçi ezcaneler için reklam dubası çeşitlerimiz mevcuttur. Özellikle geceleri eczane arayan hasta veya yakınlarının eczanenize çabucak ulaşmasını sağlayacak kablosuz akülü led duba ürünümüz en yeni reklam dubası çeşidi olarak sizlere sunduğumuz birüründür. Uygun fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü reklam dubası ürünüdür.

Tüm bu ürünlere web sitemizden beğendiğiniz reklam dubasının kodunu bize ileterek siparişlerinizi verebilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden yapılan siparişlerinize baskı ücreti dahil tasarım ücreti bizdendir.

TÜM TÜRKİYE’YE REKLAM DUBASI GÖNDERİYORUZ!